Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Jak stěhujeme      Jak se připravit na stěhování

Levné stěhování

Dnes je třeba dbát na kvalitu, ale také na cenu. Cena stěhování je mnohdy rozhodujícím faktorem pro výběr služby. Rozhodli jsme se nabízet profesionální služby, kvalitní servis našim zákazníkům za příznivé ceny. Pro efektivitu výsledné ceny využijte služby, které opravdu potřebujete. Levné stěhování neznamená, že naše služby nebudou kvalitní. Poskytujeme spolehlivé stěhovací služby, obalový materiál, pojištění stěhovaných předmětů i prostor a řadu dalších nadstandardních služeb.


Levné stěhování domácností

Máte vlastní lidi? Nepotřebujete pomoct? Stačí si objednat auto s řidičem, který Váš nábytek bezpečně naloží i vyloží za minimální náklady.

Levné stěhování firem

Firmám nabízíme výhodnou nabíku stěhování. Při dlouhodobějších akcích nabízíme slevy i věrnostní program, které šetří Vaše firemní finance.

Naše služby krajem nekončí!
Kontaktujte nás a přesvědčte se sami:
Stěhováček s.r.o. - Profesionální stěhování Ostrava
Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Mapa poboček

Stěhováček s.r.o. Profesionální stěhování Ostrava | Působíme - Ostrava, Opava, Orlová, Havířov, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Nový Jíčín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Třinec, Čadca, Žilina, Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, stěhování Brno